938590753470045
"Unustamatu öö Torma glämpingukülas: öö seiklused looduses, öö kino ja tiimitegevused"
TALVEL - KEVADEL - SUVEL - SÜGISEL

Matkatarkused

Ilma ööbimiseta
25 €/in
Broneeri

Matkatarkused

Hinnas ööbimine glämpingus, programm, grillimine ja hommikusöök.
15 kuni 45 last – 50 €/in

NB! ÕPETAJA TASUTA

JÄÄNUD MÕNED VABAD KUUPÄEVAD

Broneeri

Matkatarkused

Hinnas ööbimine majas, programm,
grillimine ja hommikusöök.
ERIHIND 38 €
15 kuni 30 last – 50 €/in 

NB! ÕPETAJA TASUTA

Broneeri

Unustamatu öö

Ööbimisega majas
Broneeri

Unustamatu öö

Ööbimisega glampingus
Broneeri
"Unustamatu öö Torma glämpingukülas: öö seiklused looduses, öö kino ja tiimitegevused" Glämpingud on soojad, kui tiimitöö toimib!
TALVEL - KEVADEL - SUVEL - SÜGISEL​

Öine matk ja kinoõhtu: Eriti põnevaks teeb programmi öine matk, kus õpilased saavad nautida looduse salapärast ilu pimeduses. Viime teid turvaliselt matkamise võlude juurde, samas kui tähtede sära ja öised helid loovad maagilise õhkkonna. Matka järel ootab õpilasi kinotuba, kus saate koos sõpradega filmi vaadata ja emotsioone jagada

Öine matk ja kinoõhtu

Öine matk ja kinoõhtu: Eriti põnevaks teeb programmi öine matk, kus õpilased saavad nautida looduse salapärast ilu pimeduses.
Juhendame teid turvaliselt matkamise võlude juurde, samas kui tähtede sära ja öised helid loovad maagilise õhkkonna.
Matka järel ootab õpilasi  kinotuba, kus saate koos sõpradega filmi vaadata ja emotsioone jagada.

Toiduvalmistamine

Toiduvalmistamine: Õhtul ootab lapsi meie toidutegemise katsumus, toit saab täpselt nii hea, kui nad ise teevad. Õpilased saavad ise kokata ja õppida uusi oskusi. Toidutegemine toimub lõkke ääres, külmal ajal toimub see siseruumides.

Toitlustamise osa on oluline, kuna õpilased saavad proovida ise toidu tegemist ja nautida õhtusööki. Loomulikult ei puudu ka hommikusöök.

Ööbimine glämpingmajades.

Mugav ööbimine glämpingmajades: Meie glämpingmajad pakuvad mugavust keset loodust. Seal on hubane voodi, sooja annab kamin, olemas on dušš ja tualett ning elektrivalgustus. Te saate nautida looduse ilu, kuid samal ajal säilitada mugavuse ja turvalisuse.

NB! Majad on köetavad. Olemas on üldine WC ja dušš.

Tiimitöö planeerimine

Tiimitöö planeerimine: Lisaks kõigele eelnevale anname lastele võimaluse ise seiklust mõjutada. Nad saavad planeerida tiimitööd, kus nad peavad lahendama ülesandeid ja tegema koostööd, et saavutada ühine eesmärk. See võimaldab neil arendada olulisi meeskonnatöö ja juhtimisoskusi ning muudab seikluse veelgi meeldejäävamaks. Kindlasti on suur osa õhtusel filmivaatamisel ja lauamängude mängimisel.

Sõbrapäev, kõrvitsalaternad ja palju muud põnevat!

Tere tulemast meie mitmekesistele üritustele! Pakume südamlikku sõbrapäeva, õuduslikku Halloweeni, põnevaid spordivõistlusi ja lõbusaid lauamänge. Olenemata sellest, mida eelistad, leiad meie programmides midagi endale. Liitu meiega, et nautida naeru, sõprust ja unustamatuid hetki – siin pole kohta igavusele!

Soovime pakkuda teile ja teie õpilastele tõeliselt unustamatut kogemust Torma glämpingukülas. Meie programm ühendab endas öömatka, kinoõhtu, toiduvalmistamise ja mugava ööbimise kaminaga glämpingmajades. Kuid selles seikluses on veel üks oluline osa – tiim ja tiimina tegutsemine!

Meie eesmärk on pakkuda lastele mitmekülgset ja harivat kogemust, mis ühendab seikluse, loomingulisuse, loodusega ühendamise, meeskonnatöö ja tiimi vaimu. Loodame, et meie ööseiklused Torma glämpingukülas jäävad teie õpilastele kauaks meelde ning aitavad luua tugevaid ja unustamatuid sidemeid looduse, sõprade ja hooajaliste traditsioonidega.

5170670

info@glampima.ee

vaadake meie FB 

0