Matkatarkused Torma glämpingukülas!

Legendaarne matkaguru Tõnu Jürgenson või matkajuht Mikk koostöös Torma glämpingukülaga õpetab kasulikke näpunäited matkamise ning looduses hakkama saamise kohta.

Matkaguru Tõnu Jürgenson

Matkajuht Mikk

Ära lase võimalust mööda, vaid tule ja teeme koos midagi ägedat!
Ainult 16 grupil on hea võimalus tulla oma lastega seiklusrikkasse looduskoolitusse, kus õpime tundma loodust, mis meid ümbritseb.
Kindlasti ei puudu mõnus grill koos kuuma teega.

Ööbima on võimalik jääda neljal grupil ning selle oleme ka ilusti sinu eest ära korraldanud. Lapsed saavad ööbida looduse keskel telkides. Need aga pole tavalised telgid, vaid luksuslikud glämpingud, kus ei hakka kindlasti külm ega kõle, sest telgis on soe ja sisustus on viimase peal. Samuti on tagatud ka kõik muud mugavused.

Koolide ja õpetajate gruppidele on programmi pikkus umbes 3 tundi (algus kell 9.00, 12.00, 15.00). Ootame rühmi/klasse/gruppe suuruses 15-60 last/inimest. Miinimum grupi suurus 15 inimest. Gruppe ei liideta teiste gruppidega. Tegevus toimub õues Torma glämpingukülas. Palume riietuda vastavalt ilmale.
NB: Kes tulevad ööseks, siis magamiseks pole muud vaja, kui pidžaama ja isiklikud hügieenitarbed. Kuna glämpingus on kõik muu juba olemas. Teie jaoks on ka õhtused põnevad lõkkejutud ja samuti hommikune jalutuskäik looduses.

Koolitusprogrammi hind – 16 €/in.

Koolitusprogrammi hind koos ööbimisega kuni 25 last – 35 €/in.

Hinnas koolitus, toitlustus.
Ööbijatel ka hommikusöök.

Seikluseid viime läbi Eestis ainulaadses Torma Glämpingukülas.

Seiklusteni loodus ootab!

“Kui sa natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene.”
– Clifford Donald Simak

Matkamine
Soovitud külastuse aeg

0