Laager Eesti ja Ukraina saabunud noorte lõimumiseks ning eesti keele algõppe toetamiseks

Igas laagrivahetuses on loodud võimalused osaleda TASUTA 30 lapsel vanusevahemikus 7-13. aastat, 15 last on ukraina rahvusest ja 15 last on eestlased.

Laagri eesmärk: Laagri eesmärgiks on pakkuda ukraina ja eesti noortele looduslähedast õppeprogrammi lõimituna eesti keele õppega Torma glämpingutes.

Lastele pakutakse päevas 3 toidukorda ning 2 vahepala. Noored ööbivad Glämpingutes.
Glämpingumajad asuvad hubaselt keset loodust.
Mugavaks laagri kogemuseks on soe dušš ja wc.

Laagri juhataja ja kasvatajad vastavad kvalifikatsiooninõuetele ning omavad eelnevaid kogemusi töös noortega.

Kõikidel laagri päevad sisaldavad eesti keele õppe programmi.
Suurt rõhku paneme eesti keele ja kultuuri tundma õppimisele
.
Olulisele kohale oleme seadnud laste omavahelised suhted ja suhtlemisoskuste arendamise.
4 päeval oleme kaasanud inimesed laagrist väljastpoolt.

  • 1 päev tutvumis- ja ohutuspäev – päeva jooksul tegelema sellega, et kõik lapsed õpiksid teineteist tunda ja sõbruneksid, tekiks ühtne laagri õhustik.
    Esimesel päeval õpime selgeks eesti keelsed tervitused.
  • 2 päev matka- ja looduspäev – teisel päeval lähevad lapsed matkama, kus õpivad loodused ja matkaga seoses lihtsamaid eesti keelseid sõnu.
  • 3 päev terves kehas terve vaim – lapsed õpivad lihtsamaid sõnu, mis vajalikud ning seostuvad vaimse tervisega. Tutvustatakse noortele erinevaid spordialasid.
  • 4 päev meeskonnapäev – laagrisse tuleb külla psühholoog, kes viib lastega läbi erinevad stimulatsiooni ning meeskonnatöö mänge, mis tugevdavad laste omavahelist suhtlust.
  • 5 päev tehnikapäev – sel päeval külastab meid tehnikajuht. Lapsed saavad piiluda tehnikamaailma ja omandada uusi oskuseid.
  • 6 päev tantsu ja kunstipäev – läbi kunsti on õpilased lapsed enda emotsioone väljendama ja end paremini tundma. Lapsed õpivad eesti tantse ja laule, õhtul toimub diskoõhtu.
  • 7 päev sõbrapäev – kiidame oma tublisid lapsi diplomitega ja jätame hüvasti ja seda juba eesti keeles. Õhtuti toimuvad erinevad kultuuriõhtud: tutvustatakse ukraina ning eesti kultuure.

Registreerimine lõpetatud

LAAGRIS KOHAD TÄIS.

0