938590753470045

Lastelaager
30.06 - 05.07.2024

Torma glämpinguküla korraldab suvelaagri lastele vanuses 7-13 aastat.
Kohtade arv piiratud.

Lastelaager Torma Glämpingukülas on suurepärane võimalus lastele veeta aega värskes õhus, õppida uusi oskusi ning luua uusi sõprussuhteid.

Siin on mõned olulised aspektid, miks tuua oma lapsed meie lastelaagrisse glämpingukülas:

Loodus – Lastelaagri asukoht looduses pakub lastele võimalust kogeda loodust ning õppida sellest rohkem. Lapsed saavad näha loodusmaastikke, õppida tundma erinevaid taimi ja loomi, samuti kogeda värsket õhku ja vabadust looduses.

Aktiivne tegevus – Laste laagris on palju erinevaid tegevusi, mis hoiavad lapsed aktiivsena ja motiveerituna. Need sisaldada matkamist, ujumist, spordimänge jne. Selline aktiivne tegevus aitab lastel tervislikke eluviise arendada ja loodusest rohkem aru saada.

Meeskonnatöö – Laste laager loob võimaluse lastele õppida meeskonnatööd ning suhelda uute inimestega. Lapsed õpivad koostööd tegema, jagama ülesandeid ning toetama üksteist. See aitab neil arendada oma suhtlemisoskusi ja sotsiaalseid oskusi.

Kultuuriline ja hariduslik tegevus – Lastelaagris pakume võimalust õppida midagi uut, nagu näiteks käsitööd, loodusteadusi, ajalugu jne.

Turvalisus – Lastelaagris tagame kõrge turvalisuse ja ohutuse. Kõik lapsed peavad jälgima laagri reegleid ning nendega tegelevad kogenud juhendajad, kes on koolitatud.

Laste laager looduses on suurepärane võimalus lastele veeta aega värskes õhus, õppida uusi oskusi ning luua uusi sõprussuhteid. See on ka suurepärane võimalus lastele, kes soovivad arendada oma iseseisvust.

Laagri vahetused:
30.06-05.07.2024 vanuses 7-13 aastat

Saabumine: 30.06.  kell 13:00-17:00
Lahkumine: 05.07 kell 12:00-15:00

Hind - 249€

"*" Nõutud väljad

Vahetus*
Lapse ees- ja perekonnanimi*
Ujumisoskus 25 meetrit.*
Lapsevanema andmed
Juhul kui meil on vaja kiiresti saada ühendust.
Vanema(te) ees- ja perekonnanimi.*
Broneerimise tingimused (kohustuslik linnukesega kinnitada)*
Olen nõus tasuma laagri maksumuse 249 eurot ettemaks 100 eurot. Ettemaks kindlustab laagri koha.*
0